Product

Fundacja Linia Frontu

Wspieramy 13. Brygadę Gwardii Narodowej Ukrainy „Chartija”

Rozpoczynamy zbiórkę na rzecz wsparcia 13. Brygady Gwardii Narodowej Ukrainy „Chartija”, która broni Charkowa. Naszym celem jest zebranie funduszy na zakup niezbędnych samochodów, które będą kluczowe w działaniach obronnych.

7725,00  z 50000,00 
Do końca: 2 miesiące
Kategoria:

Opis

Drodzy Przyjaciele,
Rozpoczynamy zbiórkę na rzecz wsparcia 13. Brygady Gwardii Narodowej Ukrainy „Chartija”. Ta dzielna jednostka broni Charkowa, a my, wspólnie z naszymi przyjaciółmi, chcemy pomóc im w ich heroicznej walce. Serhij Żadan jest jednym z najwybitniejszych ukraińskich pisarzy. Musi przetrwać, żeby opisać tę wojnę.

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli, Polaków oraz Ukraińców mieszkających w Polsce, z apelem o wsparcie naszej zbiórki. Naszym celem jest zebranie funduszy na zakup niezbędnych samochodów, które będą kluczowe w działaniach obronnych i pozwolą zapewnić pokój oraz wolność narodom Europy. Wasze wsparcie, niezależnie od jego formy, jest dla nas bezcenne. Każda wpłata, każde udostępnienie informacji, każdy gest solidarności ma ogromne znaczenie dla tych, którzy codziennie ryzykują swoje życie w obronie wolności.

Jak Możesz Pomóc?

  • Wpłać darowiznę: Każda złotówka się liczy. Wpłat można dokonywać bezpośrednio poprzez zbiórkę na naszej stronie internetowej lub na nasze konto bankowe PLN: 02 1140 2004 0000 3502 8338 3448 z dopiskiem „Wsparcie dla 13. Brygady „Chartija”.
  • Udostępnij informację: Pomóż nam szerzyć wiadomość o zbiórce, udostępniając ją w swoich mediach społecznościowych i wśród znajomych.
  • Wsparcie rzeczowe: Jeśli masz możliwość wsparcia nas sprzętem lub innymi zasobami, prosimy o kontakt.

Kontakt:
W przypadku pytań lub chęci zaangażowania się w zbiórkę, prosimy o kontakt: [email protected].

Razem możemy zdziałać więcej i pomóc tym, którzy walczą o naszą wspólną przyszłość. Nie prosimy o Waszą krew. Prosimy tylko o pieniądze. Sława Ukrainie!